Quantcast
P U B B L I C I T À

Pubblicità

Początki mGSM.pl

Katalog urządzeń mobilnych mGSM.pl powstał w 2005 roku jako odpowiedź na brak w polskim internecie wartościowej bazy danych telefonów komórkowych, a wkrótce i smartfonów. Naszym założeniem było od początku dokumentowanie jak najpełniejszych specyfikacji technicznych urządzeń pojawiających się nie tylko w Polsce. - Temu założeniu towarzyszyło przekonanie, że sukces można odnieść wyłącznie dzięki wytężonej pracy, rzetelności prezentowanych danych oraz dzięki stałej stałej weryfikacji danych już opracowanych.

Nasze działania

Po 13 latach funkcjonowania, mGSM.pl jest największym i najpopularniejszym tego typu serwisem w Polsce. Dziennikarze serwisu uczestniczą we wszystkich polskich i wielu zagranicznych premierach katalogowanych urządzeń. Google indeksuje strony katalogu mGSM.pl na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Specyfikację techniczną bardzo wielu katalogowanych urządzeń możemy zweryfikować bezpośrednio, dzięki ścisłym kontaktom z oddziałami producenckimi. Każda specyfikacja jest ściśle oparta na dokumentacji udostępnianej przez producentów, operatorów i światowe organizacje certyfikujące wszelkie interfejsy komunikacyjne w rodzaju FCC, WiFi Alliance, Bluetooth SIG, czy Tenaa. Co roku jesteśmy również tam, gdzie pokazywane są wszelkie nowości w dziedzinie komunikacji: na targach IFA w Berlinie i MWC w Barcelonie.

Efekty

W branży jesteśmy znani i rozpoznawani. Stały intensywny rozwój i feedback zarówno ze strony naszych użytkowników, jak i przedstawicieli operatorów, czy serwisów naprawczych zaowocował stanem dzisiejszym katalogu: ponad 300 markami, blisko 16 tys. telefonów i smartfonów, specyfikacjami dostępnymi w 10 językach, w tym rosyjskim, czy chińskim. Udało nam się również zebrać fachowy i zgrany zespół, który każdego dnia dodaje do katalogu nowe urządzenia.

mGSM.pl to ustalona – również opiniotwórcza – marka dzięki której zwykły Kowalski może wybrać nowego smartfona, pracownik operatora fachowo doradzić kolejne zakupy, a serwis specjalistyczny zweryfikować specyfikację techniczną. To co robimy, robimy po prostu najlepiej.

Nasi Czytelnicy to ludzie młodzi, wszechstronnie wykształceni, zainteresowani nowymi technologiami, szukający rzetelnej informacji i potrafiący docenić dobry produkt. W wiekszości znajdują na mGSM.pl odpowiedzi na swoje pytania i wracają po więcej. Polecają mGSM.pl swoim znajomym i korzystają z katalogu na co dzień.

mGSM.pl to miesięcznie:

  • prawie 8,4 miliona odsłon
  • ponad 3 miliony sesji
  • ponad 1,7 miliona unikalnych użytkowników

Każdego dnia odwiedza nasze strony ponad 80 tysięcy użytkowników, którzy generują ponad 300 tysięcy odsłon.

Współpraca

Proponujemy szeroki wachlarz możliwości reklamowych w katalogu mGSM.pl: działania standardowe FF i CPM, artykuły sponsorowane i reklama w rozliczeniu CPC. Jesteśmy otwarci na negocjacje!

Nie boimy się wyzwań. Chętnie podejmiemy się działań niestandardowych, współpracy z producentami, z porównywarkami cenowymi i sklepami.

Chcesz się u nas zareklamować? Masz pomysł na inne działania, ale nie wiesz jakie można zastosować rozwiązania? Odezwij się! Na pewno znajdziemy sposób na owocną współpracę!

mailreklama@mgsm.pl