Acer Gadget E10 ETPad
| Merk |
Acer Acertelefoons |
|---|---|
| Model | Gadget E10 ETPad |
| Introductiedatum |
III. kwartaal 2024 (1 jaar 9 maanden geleden) |
| Vormgeving | Tablet |
| Afmetingen | 257.30 x 168.90 x 8.00 mm |
| Gewicht |
493.00 g
Buy case |
| Kleur | Gray |
| Scherm |
Kleurrijk / IPS TFT 16,7 miljoenen kleuren, 90 Hz 1200 x 1920 px (10.95") 207 ppi ∼80.0% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Li-Ion 7000 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | USB Power Delivery tot 18 W |
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
128 GB
Buy memory card |
| End-user-geheugen | Geen gegevens |
| RAM-geheugen | 8 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 14 |
| Processor |
Qualcomm Snapdragon 685 SM6225-AD
CPU-klok: 2.80 GHz Aantal cores: 8 GPU: Adreno |
| Touchscreen |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,