Blackview N6000 SE
| Merk |
Blackview BlackviewSmartphones |
|---|---|
| Model | N6000 SE |
| Introductiedatum |
II. kwartaal 2024 (2 jaren 1 maand geleden) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Waterdichtheid en stof-weerstand | IP68, IP69K |
| Militaire standaard | MIL-STD-810H |
| Afmetingen | 133.00 x 65.25 x 18.40 mm |
| Gewicht |
208.00 g
Buy case |
| Kleur |
Verkrijgbaar in 3 varianten:
|
| Scherm |
Kleurrijk / IPS TFT 16,7 miljoenen kleuren, 60 Hz 540 x 1200 px (4.30") 306 ppi maximale helderheid 450 nitów [cd/m²] ∼51.2% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm | Corning Gorilla Glass 5 |
| Max. gesprekstijd | 4G: 1380 min. (23.0 h) |
| Max. standbytijd |
|
| Maximale afspeeltijd |
Audio: 20 h Video: 8 h |
| Maximale surfen op het internet tijd | 4G: 11 h |
| Standaard batterij |
Li-Ion 3700 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij |
|
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
128 GB
Buy memory card |
| End-user-geheugen | Geen gegevens |
| RAM-geheugen | 4 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 13 |
| Interface | DokeOS 4.0 |
| Processor |
MediaTek MT8788
CPU-klok: 2.00 GHz Aantal cores: 8 GPU: ARM Mali-G72 MP3 @800 MHz |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM | nanoSIM, microSD |
| EAN |
Verkrijgbaar in 3 varianten:
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,