Coolpad Cool1 dual
| Merk |
Coolpad CoolpadSmartphones |
|---|---|
| Model | Cool1 dual |
| Andere namen van deze telefoon | Cool 1 dual, C106, C103 |
| Introductiedatum |
III. kwartaal 2016 (9 jaren 9 maanden geleden) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Afmetingen | 152.00 x 74.80 x 8.20 mm |
| Gewicht |
173.00 g
Buy case |
| Kleur |
|
| Scherm |
Kleurrijk / IPS TFT 16,7 miljoenen kleuren 1080 x 1920 px (5.50") 401 ppi ∼73.3% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd |
|
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Li-Ion 4060 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij |
|
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen | 32 GB, 64 GB |
| RAM-geheugen | 3 GB, 4 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 6.0 Marshmallow |
| Interface | EUI 5.6 |
| Processor |
Qualcomm Snapdragon 652 8976
CPU-klok: 1.80 GHz Aantal cores: 8 GPU: Adreno 510 |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE, TD-SCDMA
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,