Headwolf FPad 6 SE
| Merk |
Headwolf Headwolftelefoons |
|---|---|
| Model | FPad 6 SE |
| Introductiedatum |
|
| Vormgeving | Tablet |
| Afmetingen | 212.00 x 125.00 x 8.40 mm |
| Gewicht |
348.00 g
Buy case |
| Kleur | Grey |
| Scherm |
Kleurrijk / IPS TFT 16,7 miljoenen kleuren, 120 Hz 800 x 1340 px (8.70") 179 ppi maximale helderheid 300 nitów [cd/m²] ∼81.1% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Li-Po 5500 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij |
|
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen | 128 GB |
| RAM-geheugen | 4 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 16 |
| Processor |
MediaTek Helio G100 MT6789H
CPU-klok: 2.20 GHz Aantal cores: 8 GPU: ARM Mali G57 MC2 |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,