Honor 400 Lite
| Merk |
Honor HonorSmartphones |
|---|---|
| Model | 400 Lite |
| Andere namen van deze telefoon | ABR-NX1 |
| Voorgaand | Honor 300 |
| Introductiedatum |
I. kwartaal 2025 (1 jaar 2 maanden geleden) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Waterdichtheid en stof-weerstand | IP65 |
| Andere weerstanden | SGS 5-star |
| Afmetingen | 161.00 x 74.55 x 7.29 mm |
| Gewicht |
171.00 g
Buy case |
| Kleur |
Verkrijgbaar in 3 varianten:
|
| Scherm |
Kleurrijk / AMOLED 16,7 miljoenen kleuren, 120 Hz 1080 x 2412 px (6.70") 394 ppi maximale helderheid 3500 nitów [cd/m²], 100% DCI-P3 ∼90.0% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd |
|
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Li-Po 5230 mAh
Buy powerbank |
| Nominale batterijcapaciteit | 5100 mAh |
| Snel opladen van de batterij | SuperCharge tot 35 W |
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen | 256 GB |
| RAM-geheugen |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 15 |
| Interface | MagicOS 9.0 |
| Processor |
MediaTek Dimensity 7025 MT6855V/AZA
CPU-klok: 2.50 GHz Aantal cores: 8 GPU: IMG BXM-8-256 |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE, 5G
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
| EAN |
Verkrijgbaar in 4 varianten:
|
| MPN |
Verkrijgbaar in 4 varianten:
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,