Huawei Ascend P6S
| Merk |
Huawei HuaweiSmartphones |
|---|---|
| Model | Ascend P6S |
| Andere namen van deze telefoon | P6S-U06, Ascend P6 S, P6S-U00, Echo |
| Introductiedatum |
|
| Vormgeving | Touchscreen |
| Afmetingen | 132.65 x 65.50 x 6.48 mm |
| Gewicht |
120.00 g
Buy case |
| Kleur |
|
| Scherm |
Kleurrijk / IPS TFT 720 x 1280 px (4.70") 312 ppi ∼70.1% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd |
2G: 1020 min. (17.0 h) 3G: 720 min. (12.0 h) |
| Max. standbytijd | 2G: 216 h (9.0 dagen) |
| Standaard batterij |
Li-Po 2000 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij |
|
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen | 16 GB |
| RAM-geheugen | 2 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 4.2.2 Jelly Bean |
| Processor |
HiSilicon K3V2
CPU-klok: 1.60 GHz Aantal cores: 4 GPU: Vivante GC4000 @480 MHz |
| Normen |
GSM, UMTS
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | microSIM |
| Dual SIM-modus |
|
| Hybride Dual SIM |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,