Huawei Mate X7
| Merk |
Huawei HuaweiSmartphones |
|---|---|
| Model | Mate X7 |
| Andere namen van deze telefoon | DEL-AL10, DEL-LX9 |
| Voorgaand | Huawei Mate X6 |
| Introductiedatum |
IV. kwartaal 2025 (6 maanden geleden) |
| Vormgeving | Flexibel vouwbaar |
| Waterdichtheid en stof-weerstand | IP58, IP59 |
| Afmetingen | 156.80 x 73.80 x 9.50 mm |
| Gewicht |
235.00 g
Buy case |
| Kleur |
Verkrijgbaar in 5 varianten:
|
| Scherm |
Kleurrijk / LTPO OLED 1,07 miljarden kleuren, 120 Hz, Touch-samplingfrequentie 300 Hz 1080 x 2444 px (6.49") 412 ppi maximale helderheid 3000 nitów [cd/m²] ∼86.8% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm | Kunlun Glass Gen.2 |
| Extra scherm |
Kleurrijk / LTPO OLED 1,07G kleuren 2210 x 2416 px (8.00") |
| Secundaire bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd |
|
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Li-Po 5525 mAh
Buy powerbank |
| Nominale batterijcapaciteit | 5395 mAh |
| Snel opladen van de batterij | SuperCharge tot 66 W |
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
| RAM-geheugen |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | HarmonyOS 6.0 |
| Processor |
HiSilicon Kirin 9030 Pro
Aantal cores: 9 GPU: Maleoon 935 |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
| EAN |
Verkrijgbaar in 3 varianten:
|
| MPN |
Verkrijgbaar in 3 varianten:
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,