Huawei Nova 12i
| Merk |
Huawei HuaweiSmartphones |
|---|---|
| Model | Nova 12i |
| Opvolger | Huawei Nova 13i |
| Introductiedatum |
I. kwartaal 2024 (2 jaren 2 maanden geleden) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Afmetingen | 163.30 x 74.70 x 8.40 mm |
| Gewicht |
199.00 g
Buy case |
| Kleur |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
| Scherm |
Kleurrijk / IPS TFT 16,7 miljoenen kleuren, 90 Hz, Touch-samplingfrequentie 270 Hz 1080 x 2388 px (6.70") 391 ppi ∼89.1% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd |
|
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Li-Ion 5000 mAh
Buy powerbank |
| Nominale batterijcapaciteit | 4900 mAh |
| Snel opladen van de batterij | SuperCharge tot 40 W |
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
Buy memory card |
| RAM-geheugen | 8 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android |
| Interface | EMUI 14 |
| Processor |
Qualcomm Snapdragon 680 SM6225
CPU-klok: 2.40 GHz Aantal cores: 8 GPU: Adreno 610 |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
| EAN |
Verkrijgbaar in 3 varianten:
|
| MPN |
Verkrijgbaar in 3 varianten:
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,