Intex Aqua S3
| Merk |
Intex IntexSmartphones |
|---|---|
| Model | Aqua S3 |
| Introductiedatum |
II. kwartaal 2017 (8 jaren 11 maanden geleden) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Afmetingen | 146.60 x 73.00 x 9.80 mm |
| Gewicht |
165.00 g
Buy case |
| Kleur |
|
| Scherm |
Kleurrijk / IPS TFT 16,7 miljoenen kleuren 720 x 1280 px (5.00") 294 ppi ∼64.4% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd | 2G: 480 min. (8.0 h) |
| Max. standbytijd | 2G: 100 h (4.2 dagen) |
| Standaard batterij |
Li-Ion 2450 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | Fast Charging |
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
16 GB
Buy memory card |
| RAM-geheugen | 2 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 7.0 Nougat |
| Processor |
Spreadtrum SC9832A
CPU-klok: 1.30 GHz Aantal cores: 4 |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| SAR | 0,662 W/kg |
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | microSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,