Jetfon S20i
| Merk |
Jetfon JetfonSmartphones |
|---|---|
| Model | S20i |
| Andere namen van deze telefoon | ELTS18A02-A |
| Introductiedatum |
I. kwartaal 2023 (3 jaren 2 maanden geleden) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Afmetingen | 155.50 x 75.70 x 8.20 mm |
| Gewicht |
180.00 g
Buy case |
| Kleur | Black |
| Scherm |
Kleurrijk / LTPS TFT 16,7 miljoenen kleuren, 60 Hz 1080 x 2280 px (6.23") 401 ppi ∼82.3% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd |
3G: 930 min. (15.5 h) 4G: 900 min. (15.0 h) |
| Max. standbytijd |
3G: 464 h (19.3 dagen) 4G: 460 h (19.2 dagen) |
| Standaard batterij |
Li-Ion 3200 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | Quick Charge 3.0 |
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen | 64 GB |
| RAM-geheugen | 4 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 9.0 Pie |
| Processor |
Qualcomm Snapdragon 636
CPU-klok: 1.80 GHz Aantal cores: 8 GPU: Adreno 509 |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE, CDMA, TD-SCDMA
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,