Lenovo K10 Plus
| Merk |
Lenovo LenovoSmartphones |
|---|---|
| Model | K10 Plus |
| Introductiedatum |
III. kwartaal 2019 (6 jaren 8 maanden geleden) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Waterdichtheid en stof-weerstand | IP68 |
| Afmetingen | 156.60 x 74.30 x 7.88 mm |
| Gewicht |
195.00 g
Buy case |
| Kleur |
|
| Scherm |
Kleurrijk / IPS TFT 16,7 miljoenen kleuren 720 x 1560 px (6.22") 276 ppi ∼81.6% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd | 3G: 2340 min. (39.0 h) |
| Max. standbytijd | 3G: 388 h (16.2 dagen) |
| Maximale afspeeltijd |
Audio: 130 h Video: 15 h |
| Standaard batterij |
Li-Ion 4050 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | Quick Charge |
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
32 GB, 64 GB
Buy memory card |
| End-user-geheugen | 24 GB, 56 GB |
| RAM-geheugen | 3 GB, 4 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 9.0 Pie |
| Processor |
Qualcomm Snapdragon 632
CPU-klok: 1.80 GHz Aantal cores: 8 GPU: Adreno 506 |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE, CDMA, TD-SCDMA
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,