Meizu 21 Note
| Merk |
Meizu MeizuSmartphones |
|---|---|
| Model | 21 Note |
| Andere namen van deze telefoon | 魅族 21 Note |
| Introductiedatum | II. kwartaal 2024 |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Waterdichtheid en stof-weerstand | IP65 |
| Afmetingen | 162.39 x 76.89 x 8.20 mm |
| Gewicht |
205.00 g
Buy case |
| Kleur |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
| Scherm |
Kleurrijk / LTPO AMOLED 1,07 miljarden kleuren, 144 Hz 1264 x 2780 px (6.78") 450 ppi maximale helderheid 5000 nitów [cd/m²] contrast 8000000:1, 100% sRGB, 100% DCI-P3 ∼89.5% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd |
|
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Li-Po 5500 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | mCharge tot 66 W |
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
| RAM-geheugen | 16 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Interface | Flyme AIOS |
| Processor |
Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 SM8550-AB
CPU-klok: 3.20 GHz Aantal cores: 8 GPU: Adreno |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE, 5G
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,