Oppo A5 5G
| Merk |
Oppo OppoSmartphones |
|---|---|
| Model | A5 5G |
| Andere namen van deze telefoon | CPH2735 |
| Introductiedatum |
II. kwartaal 2025 (1 jaar geleden) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Waterdichtheid en stof-weerstand | IP65 |
| Militaire standaard | MIL-STD-810H |
| Andere weerstanden | SGS 5-star |
| Afmetingen | 165.71 x 76.24 x 7.99 mm |
| Gewicht |
194.00 g
Buy case |
| Kleur |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
| Scherm |
Kleurrijk / IPS TFT 16,7 miljoenen kleuren, 120 Hz, Touch-samplingfrequentie 120 Hz 720 x 1604 px (6.67") 264 ppi maximale helderheid 1000 nitów [cd/m²], 100% sRGB, 88% DCI-P3 ∼84.9% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm | Corning Gorilla Glass 7i |
| Max. gesprekstijd |
|
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Li-Po 6000 mAh
Buy powerbank |
| Nominale batterijcapaciteit | 5860 mAh |
| Snel opladen van de batterij | SuperVOOC tot 45 W |
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
Buy memory card |
| End-user-geheugen | Geen gegevens |
| RAM-geheugen |
Verkrijgbaar in 3 varianten:
|
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 14 |
| Interface | ColorOS 14.0.1 |
| Processor |
MediaTek Dimensity 6300 MT6835T
CPU-klok: 2.40 GHz Aantal cores: 8 GPU: ARM Mali-G57 MC2 |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE, 5G
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| SAR | 1,186 W/kg |
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM | nanoSIM, microSD |
| EAN |
Verkrijgbaar in 3 varianten:
|
| MPN |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,