Oppo Reno 6 Pro+ 5G
| Merk |
Oppo OppoSmartphones |
|---|---|
| Model | Reno 6 Pro+ 5G |
| Andere namen van deze telefoon | PENM00, Reno6 Pro+ 5G |
| Introductiedatum |
II. kwartaal 2021 (5 jaren geleden) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Afmetingen | 160.80 x 72.50 x 7.99 mm |
| Gewicht |
188.00 g
Buy case |
| Kleur |
|
| Scherm |
Kleurrijk / AMOLED 16,7 miljoenen kleuren, 90 Hz 1080 x 2400 px (6.55") 402 ppi ∼88.8% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm | Corning Gorilla Glass 5 |
| Max. gesprekstijd |
|
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Li-Ion 4500 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | SuperVOOC |
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen | 128 GB, 256 GB |
| End-user-geheugen | Geen gegevens |
| RAM-geheugen | 8 GB, 12 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 11 |
| Interface | ColorOS 11.3 |
| Processor |
Qualcomm Snapdragon 870 SM8250
CPU-klok: 3.20 GHz Aantal cores: 8 GPU: Adreno 650 |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE, 5G, CDMA
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,