Philips T8015
| Merk |
Philips Philipstelefoons |
|---|---|
| Model | T8015 |
| Introductiedatum | III. kwartaal 2025 |
| Vormgeving | Tablet |
| Afmetingen | 258.00 x 169.60 x 8.00 mm |
| Gewicht |
511.00 g
Buy case |
| Kleur | Gray |
| Scherm |
Kleurrijk / IPS TFT 16,7 miljoenen kleuren, 90 Hz 1200 x 1920 px (11.00") 206 ppi contrast 1500:1 ∼80.2% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Li-Po 8000 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | USB Power Delivery tot 18 W |
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
128 GB
Buy memory card |
| RAM-geheugen | 6 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 15 |
| Processor |
MediaTek Helio G99 MT6789
CPU-klok: 2.20 GHz Aantal cores: 8 GPU: ARM Mali-G57 MC2 |
| Touchscreen |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,