Realme 11 5G
| Merk |
Realme RealmeSmartphones |
|---|---|
| Model | 11 5G |
| Andere namen van deze telefoon | RMX3780 |
| Opvolger | Realme 12 5G |
| Introductiedatum |
III. kwartaal 2023 (2 jaren 10 maanden geleden) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Afmetingen | 165.70 x 76.00 x 8.05 mm |
| Gewicht |
190.00 g
Buy case |
| Kleur |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
| Scherm |
Kleurrijk / IPS TFT 16,7 miljoenen kleuren, 120 Hz, Touch-samplingfrequentie 240 Hz 1080 x 2400 px (6.72") 392 ppi maximale helderheid 680 nitów [cd/m²] ∼86.6% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd |
|
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Li-Po 5000 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | SuperVOOC tot 67 W |
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
256 GB
Buy memory card |
| RAM-geheugen | 8 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 13 |
| Interface | realme UI 4.0 |
| Processor |
MediaTek Dimensity 6100+ MT6835V/ZA
CPU-klok: 2.20 GHz Aantal cores: 8 GPU: ARM Mali-G57 MC2 |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE, 5G
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
| EAN |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
| MPN | RMX3780 |
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,