Ulefone Armor X31
| Merk |
Ulefone UlefoneSmartphones |
|---|---|
| Model | Armor X31 |
| Introductiedatum |
I. kwartaal 2025 (1 jaar 2 maanden geleden) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Waterdichtheid en stof-weerstand | IP68, IP69K |
| Militaire standaard | MIL-STD-810H |
| Afmetingen | 173.78 x 82.00 x 13.65 mm |
| Gewicht |
305.50 g
Buy case |
| Kleur |
Verkrijgbaar in 3 varianten:
|
| Scherm |
Kleurrijk / IPS TFT 16,7 miljoenen kleuren, 90 Hz 720 x 1612 px (6.56") 269 ppi maximale helderheid 800 nitów [cd/m²] ∼72.5% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm | Corning Gorilla Glass 5 |
| Max. gesprekstijd | 4G: 2040 min. (34.0 h) |
| Max. standbytijd |
|
| Maximale afspeeltijd |
Audio: 25 h Video: 8 h |
| Standaard batterij |
Li-Po 6050 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | USB Power Delivery tot 18 W |
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
128 GB
Buy memory card |
| RAM-geheugen | 6 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 14 |
| Processor |
MediaTek Helio G91 MT6769K
CPU-klok: 2.00 GHz Aantal cores: 8 GPU: ARM Mali-G52 MC2 |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM | nanoSIM, microSD |
| EAN |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,