Vivo S19 Pro
| Merk |
Vivo VivoSmartphones |
|---|---|
| Model | S19 Pro |
| Andere namen van deze telefoon | V2362A |
| Voorgaand | Vivo S18 Pro |
| Introductiedatum |
II. kwartaal 2024 (2 jaren geleden) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Waterdichtheid en stof-weerstand | IP68, IP69 |
| Afmetingen | 164.16 x 74.93 x 7.58 mm |
| Gewicht |
192.00 g
Buy case |
| Kleur |
Verkrijgbaar in 3 varianten:
|
| Scherm |
Kleurrijk / AMOLED 1,07 miljarden kleuren, 120 Hz, Touch-samplingfrequentie 300 Hz 1260 x 2800 px (6.78") 453 ppi maximale helderheid 4500 nitów [cd/m²] contrast 8000000:1, 100% DCI-P3 ∼91.4% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd | 4G: 1110 min. (18.5 h) |
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Li-Po 5500 mAh
Buy powerbank |
| Nominale batterijcapaciteit | 5380 mAh |
| Snel opladen van de batterij |
|
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
| End-user-geheugen | Geen gegevens |
| RAM-geheugen |
Verkrijgbaar in 3 varianten:
|
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 14 |
| Interface | OriginOS 4 |
| Processor |
MediaTek Dimensity 9200+
CPU-klok: 3.35 GHz Aantal cores: 8 GPU: ARM Immortalis-G715 |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE, 5G
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,