Vivo X90 Pro+
| Merk |
Vivo VivoSmartphones |
|---|---|
| Model | X90 Pro+ |
| Andere namen van deze telefoon | V2227A |
| Introductiedatum |
IV. kwartaal 2022 (3 jaren 6 maanden geleden) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Waterdichtheid en stof-weerstand | IP68 |
| Afmetingen | 164.35 x 75.29 x 9.70 mm |
| Gewicht |
221.00 g
Buy case |
| Kleur |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
| Scherm |
Kleurrijk / AMOLED 1,07 miljarden kleuren, 120 Hz 1440 x 3200 px (6.78") 518 ppi ∼89.7% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd | 4G: 972 min. (16.2 h) |
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Li-Ion 4700 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij |
|
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
| RAM-geheugen | 12 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 13 |
| Interface | OriginOS 3 |
| Processor |
Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 SM8550-AB
CPU-klok: 3.20 GHz Aantal cores: 8 GPU: Adreno |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE, 5G
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,