ZTE Blade A3 2019
| Merk |
ZTE ZTESmartphones |
|---|---|
| Model | Blade A3 2019 |
| Introductiedatum |
II. kwartaal 2019 (7 jaren 1 maand geleden) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Afmetingen | 137.35 x 67.50 x 10.50 mm |
| Gewicht |
144.00 g
Buy case |
| Kleur |
|
| Scherm |
Kleurrijk / TFT 16,7 miljoenen kleuren 480 x 960 px (5.00") 215 ppi ∼69.6% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd | 3G: 1140 min. (19.0 h) |
| Max. standbytijd | 3G: 600 h (25.0 dagen) |
| Standaard batterij |
Li-Ion 2000 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij |
|
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
16 GB
Buy memory card |
| End-user-geheugen | 11.72 GB |
| RAM-geheugen | 1 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 9.0 Go |
| Processor |
Spreadtrum SC9832E
CPU-klok: 1.40 GHz Aantal cores: 4 GPU: ARM Mali-T820 @600 Mhz |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,