BLU View 2
| Vormgeving | Touchscreen |
| Afmetingen | 153.70 x 71.40 x 9.50 mm |
| Gewicht | 162.00 g |
| Schermgrootte | 5.50" |
| Scherm | Kleurrijk / IPS TFT 16M kleuren 60 Hz 480 x 960 px (5.50") 195 ppi |
| Bescherming scherm | |
| Extra scherm | |
| Secundaire bescherming scherm | |
| Max. gesprekstijd | 2G: 800 min. (13.3 h) |
| Standaard batterij | Li-Ion 3000 mAhBuy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | |
| Draadloos opladen van de batterij | |
| Intern geheugen | 32 GB |
| RAM-geheugen | 2 GB |
| Geheugen kaarten | microSD, microSDHC, microSDXC tot 128 GBBuy memory card |
| Besturingssysteem | Android 10 |
| CPU-klok | 2000 MHz |
| Touchscreen | |
| Dual SIM | |
| Introductiedatum | I. kwartaal 2021 |
| Andere namen van deze telefoon | - |
| GSM standaard | 850 900 1800 1900 |
| UMTS standaard (3G) | 900 2100 |
| LTE-standaard | |
| 5G-standaard | |
| CDMA standaard | |
| TD-SCDMA-standaard | |
| UMA standaard |
