HTC First
| Vormgeving | Touchscreen |
| Afmetingen | 126.00 x 65.00 x 8.89 mm |
| Gewicht | 123.00 g |
| Schermgrootte | 4.30" |
| Scherm | Kleurrijk / Super LCD 16M kleuren 720 x 1280 px (4.30") 342 ppi |
| Bescherming scherm | Corning Gorilla Glass Buy screen protector |
| Extra scherm | |
| Secundaire bescherming scherm | |
| Max. gesprekstijd | 2G: 858 min. (14.3 h) |
| Max. standbytijd | 2G: 436 uur (18.2 dagen) |
| Standaard batterij | Li-Ion 2000 mAhBuy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | |
| Draadloos opladen van de batterij | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| RAM-geheugen | 1 GB |
| Geheugen kaarten | |
| Besturingssysteem | Android 4.1 Jelly Bean |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 400 8930 |
| CPU-klok | 1400 MHz |
| GPU | Adreno 305 |
| Touchscreen | |
| Dual SIM | |
| SIM-kaarten standaard | SingleSIM(microSIM) |
| Andere namen van deze telefoon | - |
| GSM standaard | 850 900 1800 1900 |
| UMTS standaard (3G) | 850 900 1900 2100 |
| LTE-standaard | FDD LTE: 1900, 850 |
| CDMA standaard | |
| TD-SCDMA-standaard | |
| UMA standaard |
