LG U310
| Vormgeving | Klepje |
| Afmetingen | 93.70 x 49.00 x 18.30 mm |
| Gewicht | 89.00 g |
| Schermgrootte | 2.00" |
| Scherm | Kleurrijk / TFT 256k kleuren 176 x 220 px (2.00") 141 ppi |
| Bescherming scherm | |
| Extra scherm | Kleurrijk / OLED 64k kleuren 96 x 96 px (1.17") |
| Secundaire bescherming scherm | |
| Max. gesprekstijd | 2G: 210 min. (3.5 h) |
| Max. standbytijd | 2G: 200 uur (8.3 dagen) |
| Standaard batterij | Li-Ion 840 mAhBuy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | |
| Draadloos opladen van de batterij | |
| Geheugen van het telefoonboek | 500 contacten |
| Intern geheugen | 8.42 MB |
| Geheugen kaarten | microSD |
| Touchscreen | |
| SAR | 0,95 W/kg |
| Dual SIM | |
| Introductiedatum | IV. kwartaal 2006 |
| Andere namen van deze telefoon | - |
| GSM standaard | 900 1800 1900 |
| UMTS standaard (3G) | 2100 |
| LTE-standaard | |
| CDMA standaard | |
| TD-SCDMA-standaard | |
| UMA standaard |
