MaxCom MM821
| Vormgeving | Klepje |
| Afmetingen | 98.50 x 48.00 x 18.00 mm |
| Schermgrootte | 2.00" |
| Scherm | Kleurrijk / TFT (2.00") |
| Bescherming scherm | |
| Extra scherm | Kleurrijk / OLED (1.00") |
| Secundaire bescherming scherm | |
| Max. gesprekstijd | 2G: 180 min. (3.0 h) |
| Max. standbytijd | 2G: 120 uur (5.0 dagen) |
| Snel opladen van de batterij | |
| Draadloos opladen van de batterij | |
| Geheugen van het telefoonboek | 200 contacten |
| Geheugen kaarten | microSD, microSDHC |
| Touchscreen | |
| Dual SIM | |
| Andere namen van deze telefoon | - |
| GSM standaard | 850 900 1800 1900 |
| UMTS standaard (3G) | |
| LTE-standaard | |
| CDMA standaard | |
| TD-SCDMA-standaard | |
| UMA standaard |
