Nokia 6708
| Vormgeving | Bar-telefoon |
| Afmetingen | 118.00 x 52.00 x 18.00 mm |
| Gewicht | 150.00 g |
| Schermgrootte | 2.66" |
| Scherm | Kleurrijk / TFT 64k kleuren 208 x 320 px (2.66") 143 ppi |
| Bescherming scherm | |
| Extra scherm | |
| Secundaire bescherming scherm | |
| Max. gesprekstijd | 2G: 360 min. (6.0 h) |
| Max. standbytijd | 2G: 275 uur (11.5 dagen) |
| Standaard batterij | Li-Ion 1240 mAhBuy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | |
| Draadloos opladen van de batterij | |
| Intern geheugen | 18 MB |
| Geheugen kaarten | miniSD, SD |
| Besturingssysteem | Symbian 7.0 |
| Touchscreen | |
| SAR | 0,69 W/kg |
| Dual SIM | |
| Andere namen van deze telefoon | - |
| GSM standaard | 900 1800 1900 |
| UMTS standaard (3G) | |
| LTE-standaard | |
| CDMA standaard | |
| TD-SCDMA-standaard | |
| UMA standaard |
