Nokia G310
| Vormgeving | Touchscreen |
| Waterdichtheid en stof-weerstand | IP52 |
| Afmetingen | 165.00 x 75.80 x 8.55 mm |
| Gewicht | 194.00 g |
| Schermgrootte | 6.56" |
| Scherm | Kleurrijk / IPS TFT 16M kleuren 90 Hz 720 x 1612 px (6.56") 269 ppi |
| Bescherming scherm | Corning Gorilla Glass Buy screen protector |
| Extra scherm | |
| Secundaire bescherming scherm | |
| Standaard batterij | Li-Ion 5000 mAhBuy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | |
| Draadloos opladen van de batterij | |
| Intern geheugen | 64 GB, 128 GB |
| RAM-geheugen | 4 GB, 6 GB |
| Geheugen kaarten | microSD, microSDHC, microSDXC tot 1000 GBBuy memory card |
| Besturingssysteem | Android 13 |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 480+ SM4350AC |
| CPU-klok | 2200 MHz |
| GPU | Adreno 619 |
| Touchscreen | |
| Dual SIM | |
| SIM-kaarten standaard | SingleSIM(nanoSIM) |
| Introductiedatum | II. kwartaal 2023 |
| Andere namen van deze telefoon | TA-1573 |
| GSM standaard | 850 900 1800 1900 |
| UMTS standaard (3G) | 850 900 1700 1900 2100 |
| LTE-standaard | FDD LTE: 2600, 2100, 1900, 1800, 1700, 900, 850, 800, 700, 600 TDD LTE: 2600, 2500, 2300, 1900 |
| 5G-standaard | FDD 5G: 1900, 1700, 600 TDD 5G: 3700, 2500 |
| CDMA standaard | |
| TD-SCDMA-standaard | |
| UMA standaard |
