Pantech Flex
| Vormgeving | Touchscreen |
| Afmetingen | 129.90 x 67.00 x 8.10 mm |
| Gewicht | 132.00 g |
| Schermgrootte | 4.30" |
| Scherm | Kleurrijk / Super AMOLED 16M kleuren 540 x 960 px (4.30") 256 ppi |
| Bescherming scherm | |
| Extra scherm | |
| Secundaire bescherming scherm | |
| Max. gesprekstijd | 2G: 600 min. (10.0 h) |
| Max. standbytijd | 2G: 430 uur (17.9 dagen) |
| Maximale afspeeltijd | Audio: 21 h (0.9 dagen) Video: 10 h (0.4 dagen) |
| Standaard batterij | Li-Ion 1830 mAhBuy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | |
| Draadloos opladen van de batterij | |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Geheugen kaarten | microSD, microSDHC tot 32 GBBuy memory card |
| Besturingssysteem | Android 4.0 Ice Cream Sandwich |
| Processor | Qualcomm MSM8960 |
| CPU-klok | 1500 MHz |
| GPU | Adreno 225 |
| Touchscreen | |
| Dual SIM | |
| Andere namen van deze telefoon | P8010; Oscar |
| GSM standaard | 850 900 1800 1900 |
| UMTS standaard (3G) | 850 900 2100 |
| LTE-standaard | FDD LTE: 700 |
| CDMA standaard | |
| TD-SCDMA-standaard | |
| UMA standaard |
