Pantech G310
| Vormgeving | Klepje |
| Afmetingen | 76.00 x 40.00 x 23.50 mm |
| Gewicht | 76.50 g |
| Schermgrootte | 1.30" |
| Scherm | Kleurrijk / TFT 256k kleuren 128 x 128 px (1.30") |
| Bescherming scherm | |
| Extra scherm | Mono / STN 96 x 64 px |
| Secundaire bescherming scherm | |
| Max. gesprekstijd | 2G: 180 min. (3.0 h) |
| Max. standbytijd | 2G: 150 uur (6.3 dagen) |
| Standaard batterij | Li-Ion 680 mAhBuy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | |
| Draadloos opladen van de batterij | |
| Geheugen van het telefoonboek | 800 contacten |
| Intern geheugen | 128 MB |
| Geheugen kaarten | |
| Touchscreen | |
| Dual SIM | |
| Andere namen van deze telefoon | - |
| GSM standaard | 900 1900 |
| UMTS standaard (3G) | |
| LTE-standaard | |
| CDMA standaard | |
| TD-SCDMA-standaard | |
| UMA standaard |
