Pantech PG-3200
| Vormgeving | Klepje |
| Afmetingen | 70.00 x 43.00 x 18.00 mm |
| Gewicht | 70.00 g |
| Schermgrootte | 1.52" |
| Scherm | Kleurrijk / TFT 256k kleuren 128 x 128 px (1.52") |
| Bescherming scherm | |
| Extra scherm | Kleurrijk / TFT 256k kleuren 96 x 64 px (1.00") |
| Secundaire bescherming scherm | |
| Max. gesprekstijd | 2G: 210 min. (3.5 h) |
| Max. standbytijd | 2G: 170 uur (7.1 dagen) |
| Standaard batterij | Li-Ion 850 mAhBuy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | |
| Draadloos opladen van de batterij | |
| Geheugen van het telefoonboek | 800 contacten |
| Intern geheugen | 3.5 MB |
| Geheugen kaarten | |
| Touchscreen | |
| Dual SIM | |
| Introductiedatum | II. kwartaal 2005 |
| Andere namen van deze telefoon | - |
| GSM standaard | 900 1800 1900 |
| UMTS standaard (3G) | |
| LTE-standaard | |
| CDMA standaard | |
| TD-SCDMA-standaard | |
| UMA standaard |
