Philips E1500
| Vormgeving | Bar-telefoon |
| Afmetingen | 107.00 x 46.00 x 15.00 mm |
| Schermgrootte | 1.70" |
| Scherm | Kleurrijk / TFT 64k kleuren 176 x 220 px (1.70") |
| Bescherming scherm | |
| Extra scherm | |
| Secundaire bescherming scherm | |
| Max. gesprekstijd | 2G: 300 min. (5.0 h) |
| Max. standbytijd | 2G: 660 uur (27.5 dagen) |
| Standaard batterij | Li-Ion 800 mAhBuy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | |
| Draadloos opladen van de batterij | |
| Geheugen kaarten | microSD, microSDHC tot 32 GBBuy memory card |
| Touchscreen | |
| Dual SIM | |
| Hybride Dual SIM | |
| Introductiedatum | I. kwartaal 2013 |
| Andere namen van deze telefoon | - |
| GSM standaard | 850 900 1800 1900 |
| UMTS standaard (3G) | |
| LTE-standaard | |
| CDMA standaard | |
| TD-SCDMA-standaard | |
| UMA standaard |
