PINE64 PinePhone
| Vormgeving | Touchscreen |
| Afmetingen | 160.50 x 76.60 x 9.20 mm |
| Gewicht | 190.00 g |
| Schermgrootte | 5.95" |
| Scherm | Kleurrijk / IPS TFT 16M kleuren 720 x 1440 px (5.95") 271 ppi |
| Bescherming scherm | |
| Extra scherm | |
| Secundaire bescherming scherm | |
| Standaard batterij | Li-Ion 3000 mAhBuy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | USB Power Delivery |
| Draadloos opladen van de batterij | |
| Intern geheugen | 16 GB, 32 GB |
| RAM-geheugen | 2 GB, 3 GB |
| Geheugen kaarten | microSD, microSDHC, microSDXC tot 2000 GBBuy memory card |
| Besturingssysteem | Linux |
| Processor | Allwinner A64 |
| CPU-klok | 1152 MHz |
| GPU | ARM Mali-400 MP2 |
| Touchscreen | |
| Dual SIM | |
| SIM-kaarten standaard | SingleSIM(microSIM) |
| Andere namen van deze telefoon | - |
| GSM standaard | 850 900 1800 1900 |
| UMTS standaard (3G) | 850 900 1700 1900 2100 |
| LTE-standaard | FDD LTE: 2600, 2100, 1900, 1800, 1700, 900, 850, 800, 700 TDD LTE: 2600, 2500, 2300, 1900 |
| 5G-standaard | |
| CDMA standaard | |
| TD-SCDMA-standaard | |
| UMA standaard |
