Redmi Note 8
| Vormgeving | Touchscreen |
| Afmetingen | 158.30 x 75.30 x 8.35 mm |
| Gewicht | 190.00 g |
| Schermgrootte | 6.30" |
| Scherm | Kleurrijk / IPS TFT 16M kleuren 1080 x 2340 px (6.30") 409 ppi |
| Bescherming scherm | Corning Gorilla Glass Buy screen protector |
| Extra scherm | |
| Secundaire bescherming scherm | |
| Standaard batterij | Li-Po 4000 mAhBuy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | Quick Charge |
| Draadloos opladen van de batterij | |
| Intern geheugen | 32 GB, 64 GB, 128 GB |
| RAM-geheugen | 3 GB, 4 GB, 6 GB |
| Geheugen kaarten | microSD, microSDHC, microSDXC tot 256 GBBuy memory card |
| Besturingssysteem | Android 9.0 Pie |
| Interface | MIUI 10 |
| Processor | Qualcomm Snapdragon 665 SM6125 |
| CPU-klok | 2000 MHz |
| GPU | Adreno 610 |
| Touchscreen | |
| Dual SIM | |
| SIM-kaarten standaard | DualSIM(nanoSIM, nanoSIM) |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM | |
| Introductiedatum | III. kwartaal 2019 |
| Andere namen van deze telefoon | Xiaomi Redmi Note 8 |
| GSM standaard | 850 900 1800 1900 |
| UMTS standaard (3G) | 850 900 1900 2100 |
| LTE-standaard | FDD LTE: 2600, 2100, 1900, 1800, 1700, 900, 850, 800 TDD LTE: 2600, 2300 |
| 5G-standaard | |
| CDMA standaard | |
| TD-SCDMA-standaard | 1900 2000 |
| UMA standaard |
