ZTE E811
| Vormgeving | Bar-telefoon |
| Afmetingen | 113.00 x 65.40 x 14.50 mm |
| Gewicht | 130.00 g |
| Schermgrootte | 2.50" |
| Scherm | Kleurrijk / TFT 64k kleuren 320 x 240 px (2.50") 160 ppi |
| Bescherming scherm | |
| Extra scherm | |
| Secundaire bescherming scherm | |
| Max. standbytijd | 2G: 180 uur (7.5 dagen) |
| Standaard batterij | Li-Ion 1100 mAhBuy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | |
| Draadloos opladen van de batterij | |
| Geheugen kaarten | microSD, microSDHC tot 16 GBBuy memory card |
| Besturingssysteem | MS Windows Mobile 6.1 |
| Processor | TI OMAP1030 |
| CPU-klok | 260 MHz |
| GPU | - |
| Touchscreen | |
| Dual SIM | |
| Introductiedatum | II. kwartaal 2009 |
| Andere namen van deze telefoon | - |
| GSM standaard | 900 1800 1900 |
| UMTS standaard (3G) | |
| LTE-standaard | |
| CDMA standaard | |
| TD-SCDMA-standaard | |
| UMA standaard |
