Apple iPad Pro 10.5 256 GB
| Merk |
Apple Appletelefoons |
|---|---|
| Model | iPad Pro 10.5 256 GB |
| Introductiedatum | II. kwartaal 2017 |
| Vormgeving | Tablet |
| Afmetingen | 250.60 x 174.10 x 6.10 mm |
| Gewicht |
477.00 g
Buy case |
| Kleur |
|
| Scherm |
Kleurrijk / IPS TFT 16,7 miljoenen kleuren 1668 x 2224 px (10.50") 265 ppi ∼78.3% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. standbytijd |
|
| Maximale afspeeltijd | Video: 10 h |
| Maximale surfen op het internet tijd |
WiFi: 10 h 4G: 9 h |
| Standaard batterij |
Li-Po
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij |
|
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen | 256 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | iOS 11 |
| Processor |
Apple A10X
|
| Normen |
GSM, UMTS, LTE, CDMA
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM |
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,