Doogee V Max 2 Pro
| Merk |
Doogee DoogeeSmartphones |
|---|---|
| Model | V Max 2 Pro |
| Introductiedatum |
II. kwartaal 2026 (deze maand) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Waterdichtheid en stof-weerstand | IP68, IP69K |
| Militaire standaard | MIL-STD-810H |
| Afmetingen | 184.89 x 84.60 x 29.40 mm |
| Gewicht |
|
| Kleur |
|
| Scherm |
Kleurrijk / IPS TFT 16,7 miljoenen kleuren, 120 Hz 1080 x 2460 px (6.78") 396 ppi maximale helderheid 550 nitów [cd/m²] contrast 1500:1 ∼69.8% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Extra scherm |
Kleurrijk / TFT 120 x 240 px (1.05") |
| Secundaire bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd |
|
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Li-Po 22000 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij |
|
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
1000 GB
Buy memory card |
| RAM-geheugen | 16 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 16 |
| Processor |
MediaTek Dimensity 8300 MT6897
CPU-klok: 3.35 GHz Aantal cores: 8 GPU: ARM Mali-G615 MC6 |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE, 5G
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,