Fossibot F117
| Merk |
Fossibot FossibotSmartphones |
|---|---|
| Model | F117 |
| Introductiedatum |
II. kwartaal 2026 (1 maand geleden) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Waterdichtheid en stof-weerstand | IP68, IP69K |
| Militaire standaard | MIL-STD-810H |
| Afmetingen | 182.90 x 86.45 x 19.40 mm |
| Gewicht |
435.00 g
Buy case |
| Kleur |
|
| Scherm |
Kleurrijk / IPS TFT 16,7 miljoenen kleuren, 120 Hz 720 x 1640 px (6.75") 265 ppi maximale helderheid 480 nitów [cd/m²] ∼68.4% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm | Asahi Dragontrail |
| Extra scherm | Kleurrijk / IPS TFT (1.32") |
| Secundaire bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd | 4G: 2580 min. (43.0 h) |
| Max. standbytijd |
|
| Maximale afspeeltijd |
Audio: 42 h Video: 24 h |
| Standaard batterij |
Li-Po 10000 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij |
|
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
256 GB
Buy memory card |
| RAM-geheugen | 8 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 15 |
| Processor |
Unisoc Tiger T615 UMS9230E T7250
CPU-klok: 1.80 GHz Aantal cores: 8 GPU: ARM Mali-G57 MP1 @850 MHz |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE, 5G
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,