Headwolf HPad 6
| Merk |
Headwolf Headwolftelefoons |
|---|---|
| Model | HPad 6 |
| Introductiedatum |
|
| Vormgeving | Tablet-Phone |
| Afmetingen | 278.80 x 174.30 x 7.50 mm |
| Gewicht |
550.00 g
Buy case |
| Kleur | Grey |
| Scherm |
Kleurrijk / IPS TFT 16,7 miljoenen kleuren 1200 x 2000 px (11.97") 195 ppi maximale helderheid 350 nitów [cd/m²] ∼83.9% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd |
|
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Li-Ion 8800 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | USB Power Delivery tot 20 W |
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
256 GB
Buy memory card |
| RAM-geheugen | 12 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 14 |
| Processor |
MediaTek Helio G99 MT6789
CPU-klok: 2.20 GHz Aantal cores: 8 GPU: ARM Mali-G57 MC2 |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM | nanoSIM, microSD |
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,