Headwolf Titan 1
| Merk |
Headwolf Headwolftelefoons |
|---|---|
| Model | Titan 1 |
| Introductiedatum |
|
| Vormgeving | Tablet |
| Afmetingen | 208.00 x 129.00 x 7.90 mm |
| Gewicht |
325.00 g
Buy case |
| Kleur | Grey |
| Scherm |
Kleurrijk / IPS TFT 16,7 miljoenen kleuren, 144 Hz 1600 x 2560 px (8.80") 343 ppi maximale helderheid 500 nitów [cd/m²] ∼83.7% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Li-Po 7200 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | USB Power Delivery tot 20 W |
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
256 GB
Buy memory card |
| RAM-geheugen | 12 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 15 |
| Processor |
MediaTek Dimensity 8300
CPU-klok: 3.35 GHz Aantal cores: 8 GPU: ARM Mali-G615 MC6 |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,