Honor Learning Machine
| Merk |
Honor Honortelefoons |
|---|---|
| Model | Learning Machine |
| Andere namen van deze telefoon | ELE2-W19 |
| Introductiedatum | I. kwartaal 2026 |
| Vormgeving | Tablet |
| Afmetingen | 267.30 x 167.40 x 6.77 mm |
| Gewicht |
475.00 g
Buy case |
| Kleur |
|
| Scherm |
Kleurrijk / IPS TFT 1,07 miljarden kleuren, 120 Hz 1200 x 2000 px (11.50") 203 ppi maximale helderheid 400 nitów [cd/m²], 100% sRGB ∼84.1% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Li-Po 8300 mAh
Buy powerbank |
| Nominale batterijcapaciteit | 8200 mAh |
| Snel opladen van de batterij |
|
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
256 GB
Buy memory card |
| RAM-geheugen | 8 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 15 |
| Interface | MagicOS 9.0 |
| Processor |
Qualcomm Snapdragon 685 SM6225-AD
CPU-klok: 2.80 GHz Aantal cores: 8 GPU: Adreno |
| Touchscreen |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,