Headwolf WPad 6
| Merk |
Headwolf Headwolftelefoons |
|---|---|
| Model | WPad 6 |
| Andere namen van deze telefoon | DHW617OFF, WPAD6300 |
| Introductiedatum |
|
| Vormgeving | Tablet |
| Afmetingen | 242.50 x 161.00 x 9.40 mm |
| Gewicht |
415.00 g
Buy case |
| Kleur | Black |
| Scherm |
Kleurrijk / IPS TFT 16,7 miljoenen kleuren, 60 Hz 1200 x 1920 px (10.10") 224 ppi maximale helderheid 400 nitów [cd/m²] ∼75.8% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Li-Ion 6000 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | USB Power Delivery tot 10 W |
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
128 GB
Buy memory card |
| RAM-geheugen | 4 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 15 |
| Processor |
Unisoc Tiger T606 UMS9230 T7200
CPU-klok: 1.60 GHz Aantal cores: 8 GPU: Mali-G57 MP1 @650 MHz |
| Touchscreen |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,