HMD XR21
| Merk |
HMD HMDSmartphones |
|---|---|
| Model | XR21 |
| Introductiedatum | II. kwartaal 2024 |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Waterdichtheid en stof-weerstand | IP68, IP69K |
| Militaire standaard | MIL-STD-810H |
| Afmetingen | 168.00 x 78.58 x 10.45 mm |
| Gewicht |
231.00 g
Buy case |
| Kleur | Midnight Black |
| Scherm |
Kleurrijk / IPS TFT 16,7 miljoenen kleuren, 120 Hz 1080 x 2400 px (6.49") 406 ppi maximale helderheid 550 nitów [cd/m²], 82% NTSC ∼77.0% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
Corning Gorilla Glass Victus
Buy screen protector |
| Max. gesprekstijd |
|
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Li-Ion 4800 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij | USB Power Delivery 2.0 tot 33 W |
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
128 GB
Buy memory card |
| RAM-geheugen | 6 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 13 |
| Processor |
Qualcomm Snapdragon 695 SM6375
CPU-klok: 2.20 GHz Aantal cores: 8 GPU: Adreno 619 @840 MHz |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE, 5G
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | eSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
| EAN | 6438409091925 |
| MPN | P13K990003 |
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,