Honor 600e
| Merk |
Honor HonorSmartphones |
|---|---|
| Model | 600e |
| Andere namen van deze telefoon | LNA-NX3 |
| Introductiedatum |
II. kwartaal 2026 (deze maand) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Waterdichtheid en stof-weerstand | IP66 |
| Andere weerstanden | SGS 5-star |
| Afmetingen | 157.43 x 75.35 x 7.34 mm |
| Gewicht |
180.00 g
Buy case |
| Kleur |
Verkrijgbaar in 3 varianten:
|
| Scherm |
Kleurrijk / AMOLED 1,07 miljarden kleuren, 120 Hz 1200 x 2600 px (6.60") 434 ppi maximale helderheid 6500 nitów [cd/m²] ∼90.1% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd |
|
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Li-Po 6520 mAh
Buy powerbank |
| Nominale batterijcapaciteit | 6320 mAh |
| Snel opladen van de batterij | SuperCharge tot 45 W |
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen | 512 GB |
| RAM-geheugen | 8 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 16 |
| Interface | MagicOS 10 |
| Processor |
MediaTek Dimensity 7100 Elite MT6858
CPU-klok: 2.40 GHz Aantal cores: 8 GPU: ARM Mali-G610 MC2 |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE, 5G
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,