Honor Magic V6
| Merk |
Honor HonorSmartphones |
|---|---|
| Model | Magic V6 |
| Andere namen van deze telefoon | PNM-AN10 |
| Introductiedatum | I. kwartaal 2026 |
| Vormgeving | Flexibel vouwbaar |
| Waterdichtheid en stof-weerstand | IP68, IP69 |
| Afmetingen | 156.70 x 74.50 x 9.00 mm |
| Gewicht |
224.00 g
Buy case |
| Kleur |
Verkrijgbaar in 4 varianten:
|
| Scherm |
Kleurrijk / LTPO OLED 1,07 miljarden kleuren, 120 Hz 1080 x 2420 px (6.52") 406 ppi maximale helderheid 6000 nitów [cd/m²], 100% DCI-P3 ∼87.4% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Extra scherm |
Kleurrijk / LTPO OLED 1,07G kleuren 2172 x 2352 px (7.95") |
| Secundaire bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd |
|
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Si-Car 6850 mAh Si-Car 6660 mAh (EU) Buy powerbank |
| Nominale batterijcapaciteit | 6700 mAh |
| Snel opladen van de batterij | SuperCharge tot 80 W |
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij | Qi Oplaadvermogen 66 W |
| Intern geheugen |
Verkrijgbaar in 3 varianten:
|
| RAM-geheugen |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 16 |
| Interface | MagicOS 10 |
| Processor |
Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 SM8850-AC
CPU-klok: 4.60 GHz Aantal cores: 8 GPU: Qualcomm Adreno |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE, 5G
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,