Honor X7e
| Merk |
Honor HonorSmartphones |
|---|---|
| Model | X7e |
| Introductiedatum |
II. kwartaal 2026 (deze maand) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Waterdichtheid en stof-weerstand | IP64 |
| Afmetingen | 163.90 x 75.90 x 8.29 mm |
| Gewicht |
205.00 g
Buy case |
| Kleur |
|
| Scherm |
Kleurrijk / IPS TFT 16,7 miljoenen kleuren 720 x 1604 px (6.61") 266 ppi maximale helderheid 1010 nitów [cd/m²] ∼84.7% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd |
|
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Si-Car 7500 mAh
Buy powerbank |
| Nominale batterijcapaciteit | 7320 mAh |
| Snel opladen van de batterij | SuperCharge tot 45 W |
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen | 128 GB, 256 GB |
| RAM-geheugen | 6 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 16 |
| Interface | MagicOS 10.0 |
| Processor |
MediaTek Helio G81
CPU-klok: 2.00 GHz Aantal cores: 8 GPU: ARM Mali-G52 MC2 @820 MHz |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,