Huawei Nova 15 Max
| Merk |
Huawei HuaweiSmartphones |
|---|---|
| Model | Nova 15 Max |
| Andere namen van deze telefoon | CHZ-LX1 |
| Introductiedatum |
II. kwartaal 2026 (deze maand) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Waterdichtheid en stof-weerstand | IP65 |
| Andere weerstanden | SGS 5-star |
| Afmetingen | 163.30 x 78.00 x 7.98 mm |
| Gewicht |
232.00 g
Buy case |
| Kleur |
Verkrijgbaar in 3 varianten:
|
| Scherm |
Kleurrijk / OLED 1,07 miljarden kleuren, 120 Hz, Touch-samplingfrequentie 300 Hz 1272 x 2756 px (6.84") 444 ppi maximale helderheid 4000 nitów [cd/m²] ∼90.2% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd | 4G: 2880 min. (48.0 h) |
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Si-Car 8500 mAh
Buy powerbank |
| Nominale batterijcapaciteit | 8320 mAh |
| Snel opladen van de batterij | SuperCharge tot 40 W |
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen | 256 GB |
| RAM-geheugen | 8 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 16 |
| Interface | EMUI 14.2 |
| Processor |
HiSilicon Kirin 8000
CPU-klok: 2.40 GHz Aantal cores: 8 GPU: ARM Mali-G610 MP4 @864 MHz |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE, 5G
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
| SIM-kaart(en) |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
| Dual SIM-modus |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
| Hybride Dual SIM |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,