IIIF150 B2021
| Merk |
IIIF150 IIIF150Smartphones |
|---|---|
| Model | B2021 |
| Introductiedatum |
|
| Vormgeving | Touchscreen |
| Waterdichtheid en stof-weerstand | IP68, IP69K |
| Militaire standaard | MIL-STD-810G |
| Afmetingen | 157.90 x 78.00 x 18.00 mm |
| Gewicht |
315.00 g
Buy case |
| Kleur |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
| Scherm |
Kleurrijk / IPS TFT 16,7 miljoenen kleuren, 60 Hz 720 x 1520 px (5.86") 287 ppi ∼69.6% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
Corning Gorilla Glass 5
Buy screen protector |
| Extra scherm | Kleurrijk / TFT (1.00") |
| Secundaire bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd | 4G: 2040 min. (34.0 h) |
| Max. standbytijd |
|
| Maximale afspeeltijd |
Audio: 145 h Video: 18 h |
| Standaard batterij |
Li-Ion 8000 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij |
|
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
64 GB
Buy memory card |
| RAM-geheugen | 6 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android |
| Processor |
MediaTek Helio G25 MT6762V
Aantal cores: 8 GPU: PowerVR GE8320 @650 MHz |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,