Meizu MX4 Pro
| Merk |
Meizu MeizuSmartphones |
|---|---|
| Model | MX4 Pro |
| Introductiedatum |
IV. kwartaal 2014 (11 jaren 6 maanden geleden) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Afmetingen | 150.10 x 77.00 x 9.00 mm |
| Gewicht |
158.00 g
Buy case |
| Kleur |
|
| Scherm |
Kleurrijk / JDI TFT 16,7 miljoenen kleuren 1536 x 2560 px (5.50") 543 ppi ∼74.5% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm | Corning Gorilla Glass 3 |
| Max. gesprekstijd |
|
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Li-Ion 3350 mAh
Buy powerbank |
| Snel opladen van de batterij |
|
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen | 32 GB |
| End-user-geheugen | Geen gegevens |
| RAM-geheugen | 3 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 4.4.4 KitKat |
| Processor |
Samsung Exynos 5430
CPU-klok: 2.00 GHz Aantal cores: 8 GPU: ARM Mali-T628 MP6 @600 MHz |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE, TD-SCDMA
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,