Myria Compact E2 Plus
| Merk |
Myria MyriaSmartphones |
|---|---|
| Model | Compact E2 Plus |
| Andere namen van deze telefoon | MY9064 |
| Introductiedatum |
|
| Vormgeving | Touchscreen |
| Afmetingen | 143.80 x 72.45 x 8.80 mm |
| Gewicht |
159.50 g
Buy case |
| Kleur |
|
| Scherm |
Kleurrijk / IPS TFT 16,7 miljoenen kleuren 720 x 1280 px (5.00") 294 ppi ∼66.2% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd |
2G: 720 min. (12.0 h) 3G: 780 min. (13.0 h) |
| Max. standbytijd |
2G: 550 h (22.9 dagen) 3G: 600 h (25.0 dagen) |
| Standaard batterij |
Li-Ion 2350 mAh
Buy powerbank |
| Nominale batterijcapaciteit | 2300 mAh |
| Snel opladen van de batterij |
|
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
16 GB
Buy memory card |
| RAM-geheugen | 2 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 7.0 Nougat |
| Processor |
Qualcomm Snapdragon 212 8909
CPU-klok: 1.30 GHz Aantal cores: 4 GPU: Adreno 304 |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM | nanoSIM, microSD |
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,