Oppo K15 Pro+
| Merk |
Oppo OppoSmartphones |
|---|---|
| Model | K15 Pro+ |
| Andere namen van deze telefoon | PMG110 |
| Introductiedatum |
II. kwartaal 2026 (1 maand geleden) |
| Vormgeving | Touchscreen |
| Waterdichtheid en stof-weerstand | IP66, IP68, IP69 |
| Afmetingen | 162.40 x 77.47 x 8.33 mm |
| Gewicht |
219.00 g
Buy case |
| Kleur |
Verkrijgbaar in 3 varianten:
|
| Scherm |
Kleurrijk / AMOLED 1,07 miljarden kleuren, 165 Hz, Touch-samplingfrequentie 330 Hz 1272 x 2772 px (6.78") 450 ppi maximale helderheid 1800 nitów [cd/m²], 100% sRGB, 130% DCI-P3 ∼89.4% screen-to-body ratio |
| Bescherming scherm |
|
| Max. gesprekstijd |
|
| Max. standbytijd |
|
| Standaard batterij |
Si-Car 8000 mAh
Buy powerbank |
| Nominale batterijcapaciteit | 7760 mAh |
| Snel opladen van de batterij |
|
| Oplader inbegrepen in het pakket |
|
| Draadloos opladen van de batterij |
|
| Intern geheugen |
Verkrijgbaar in 2 varianten:
|
| RAM-geheugen | 12 GB |
| Geheugen kaarten |
|
| Besturingssysteem | Android 16 |
| Interface | ColorOS 16 |
| Processor |
MediaTek Dimensity 9500s
CPU-klok: 3.73 GHz Aantal cores: 8 GPU: ARM Immortalis-G925 |
| Normen |
GSM, UMTS, LTE, 5G
lees verder
|
| Touchscreen |
|
| Dual SIM |
|
| SIM-kaart(en) | nanoSIM, nanoSIM |
| Dual SIM-modus | dual standby |
| Hybride Dual SIM |
|
A D V E R T E N T I E
Hoewel we ons best doen om alleen ware en actuele informatie en technische gegevens over mobielen op GSMchoice.com te publiceren, kunnen we geen garantie geven dat de gegevens werkelijk helemaal juist zijn. Daarom, als je een fout opgemerkt hebt,